Zoopsycholog

Pomaganie zwierzętom i ich właścicielom to moja codzienność

Studiowałam filologię polską ze specjalnością komunikacja społeczna, ale oprócz komunikacji międzyludzkiej zawsze interesowała mnie komunikacja międzygatunkowa i budowa właściwych relacji między ludźmi i czworonogami.

Doświadczenie zdobyłam zakładając i prowadząc od 2008 roku z Ewą Szczepaniak Fundację Pomocy Zwierzętom CHATUL. Fundacja pomoga rocznie setkom zwierzaków, przede wszystkim kotom. Jestem aktywnym członkiem Związku Kynologicznego w Polsce, brałam udział w kursie „Przygotowanie do wystaw” oraz „Co w geneach piszczy, czyli jak dobrać reproduktora” prowadzonych w 2012 roku przez KynoEdukację.  Dodatkowo ukończyłam również kurs groomerski, dzięki czemu codziennie mam kontakt ze zwierzętami.

Uważam, że podstawą budowania relacji między ludźmi i zwierzętami jest szacunek, zaufanie, zrozumienie potrzeb oraz konsekwencja.

Posiadam uprawnienia zoopsychologa (MEN). Najbardziej interesują mnie zagadnienia dotyczące komunikacji kotów, psów ras pierwotnych oraz socjalizacji.

zoopsycholog

Patrycja Partyka

Zoopsycholog – behawiorysta

tel. 692-448-387

Jeśli Twój kot sprawia problemy

  • załatwia się poza kuwetą
  • niszczy meble
  • wokalizuje
  • zachowuje się agresywnie
  • nadmiernie wylizuje się
  • przesypia całe dnie i jest apatyczny

… skontaktuj się ze mną. Pomogę zdiagnozować problem twojego kota i ułożę dla was indywidualny plan behawioralny, który pozwoli rozwiązać uciążliwe problemy. Pomagam również w doborze odpowiedniego psa i kota dla danej rodziny (nie tylko w obrębie wyboru rasy, ale również w wyborze konkretnego zwierzaka). Pracuję na terenie Bytomia i Górnego Śląska, natomiast możliwe sa kosultacje w innych rejonach kraju.

zoopsycholog[2]
zoopsycholog[1]
zoopsycholog