Kontakt tel: +48 692448387

DOSTĘPNE KOCIAKI SZKOCKIE

fold & straight

Da Vinci Chowbella*PL

kocurek zwisłouchy, d 03 24

Da Vinci to energiczny i kontaktowyy rozrabiaka. Uwielbia się wspinać i bawić. Chętnie zamieszka w domu z innym kotem lub z opiekunem, który zapewni mu dużo uwagi. Cele osiąga stosując spojrzenie kota z filmu Shrek 😉 Do nowego domu może trafić pod koniec lipca 2019.

Diamantina Chowbella*PL

kotka prostoucha, n 03

Diamantina to bardzo inteligentna i bystra kotka, z umiarkowanym temperamentem. Lubi się bawić, najchętniej w polowanie na myszki i wędki.  Odpoczynku szuka na kolanach człowieka. Chętnie zamieszka w domu z innym kotem, nie jest to jednak warunek. Do nowego domu może trafić pod koniec lipca 2019.

Dolce Vita Chowbella*PL

Kotka prostoucha, f 03 24

Dolce Vita jest taka na jaką wygląda – jest przebojowa, wesoła i jest w niej pełno radości. Jej wielkie oczy zobaczą każdą uciekająca zabawkę i każdą miseczkę z jedzonkiem 😉 Może zamieszkać w domu z kotem/kotami. Do nowego domu może trafić pod koniec lipca 2019.

Enamorado de Chowbella*PL

kocurek zwisłouchy ns 02

Enamorado odziedziczył umaszczenie po swoim tacie. Jest pogodny, delikatny i przymilny, typ inteligenta. Lubi ludzi i inne koty. Jeśli zapewni mu się dużo kontaktu, może być jedynym kotem. Do nowego domu może trafić w sierpniu 2019.

Zdjęcia kociaków od urodzenia do chwili obecnej można znaleźć w zakładce MIOTY

ZAINTERESOWANYCH KOCIAKAMI PROSIMY O KONTAKT

TELEFONICZNY

tel.692448387

E-MAIL

chowbella@wp.eu

FORMULARZEM

dostępnym na stronie